Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg
PDK 8594158130723
Výrobce
ATC IBUPROFEN
SUKL 0125526
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
119 

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg