.POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME 17.12.2025 . PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A V NOVÉM ROCE HLAVNĚ ZDRAVÍ A POHODU.
DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ A TĚŠÍME SE NA VÁS V ROCE 2026. Lékárna Alfa
Koenzym Q10 60mg - vysoká dávka přírodního koenzymju Q10 vyrobeného fermentací ve formě oleje pro lepší vstřebatelnost. Stačí pouze jedna tobolka denně.
Silná dávka kvalitního organismu vlastního fermentovaného Koenzymu Q10 získávaného přírodní cestou s vysokou vstřebatelností obohacená o Vitamín E. Koenzym Q10 pomáhá doplňovat energii pro činnost srdce a tak působí proti únavě a nedostatku vitality.
Čistý kofein je v tabletách doplněn přírodní formou - extraktem z guarany. Užívá se maximálně 5 tablet denně.
Kolagen je přirozenou součástí těla. Jde o protein, který se nachází v pojivové tkáni a kůži a je významnou částí kloubů a šlach. Kolagen zajišťuje elasticitu a hydrataci kůže, pružnost a pohyblivost kloubů, šlach a vazů, tvorbu silných vlasů a nehtů.
KoliMed®, doplněk stravy pro úlevu při hromadění střevních plynů a neklidném bříšku díky obsaženým, vysoce kvalitním, přírodním olejům z kmínu a anýzu. Složení je doplněno o frukto-oligosacharidy (FOS) s prebiotickou aktivitou.
Tobolky s obsahem extraktu kotvičníku a schizandry k podpoře fyzické i duševní odolnosti. Příznivě působí ke zvýšení sexuální aktivity, schopnosti odolávat stresu a podpoře fyzických i duševních sil.
Instantní směs pro přípravu perorálního rehydratačního roztoku (ORS) pro kojence a děti od ukončeného 4. měsíce života při průjmových potížích, zvracení a horečce.
Potravní doplněk v tabletách. Obsahuje látku kyselinu alfa-lipoovou, kyselinu pantothenovou a thiamim.
Potravní doplněk v nové, silnější formě - obsahuje 400mcg kyseliny listové + vitamín B12 1mikrogram. Pro tvorbu červených krvinek, pro zdravý vývoj a růst plodu v těhotenství.
Potravní doplněk v tabletách, obsahující kyselinu listovou (folát) 400 mcg a komplex vitamínů řady B.
L-Lysín ve vysoké dávce 1000 mg (v 1tbl.) vyrábí britská společnost Natures Aid s tradici od roku 1981. L-Lysín je pro člověka jednou z esenciálních aminokyselin. Příjem lysinu je vhodný při výskytu oparů.