POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY S GARANCÍ DORUČENÍ DO VÁNOC PŘIJÍMÁME 13.12.2024
Děkujeme za pochopení .
Tým Lékárny Alfa.
HemoStop gel je účinný přípravek s obsahem 12-ti rostlinných extraktů. Po nanesení na konečník vytváří hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerační, chladivou a čistící hydrogelovou vrstvu.
Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, močové proužky pro analýzu moče. HEPTAPHAN-Test slouží ke zjištění přítomnosti bílkoviny, glukosy, ketonů, urobilinogenu, krve a pH moče.
Účinnost pastilek HERBALMED® Medical zaručuje unikátní kombinace a koncentrace extraktů z léčivých bylin. Díky zvolené kombinaci, koncentraci a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší přírodní účinnost.
Sirup Herbisland je tradiční rostlinný přípravek doporučovaný při suchém, dráždivém kašli, chrapotu a bolesti v krku.
Zdravotnický prostředek, in vitro diagnostika, diagnostické proužky určené pro semikvantitativní analýzu moče.
Inkontinenční natahahovací kalhotky DryNites vypadají jako běžné spodní prádlo, a proto je jejich používání velmi diskrétní. Nejsou pod pyžamkem ani pod oblečením vidět, a tak se Vaše dítě ani Vy už nemusíte trápit.
DryNites vypadají jako běžné spodní prádlo, a proto je jejich používání velmi diskrétní. Nejsou pod pyžamkem ani pod oblečením vidět, a tak se Vaše dítě ani Vy už nemusíte trápit.
HUMER Hygiena nosu pro dospělé se používá pro čištění nosu jako pomocná léčba nebo prevence onemocnění horních cest dýchacích nebo ke zvlhčení nosní sliznice v suchém prostředí u osob nad 15 let věku.
HUMER Sinusitida se používá při sinusitidě, silně uspaném nose, nachlazení či zánětu v nosních dutinách. Rychle uvolňuje nos, a tím uvolňuje tlak v dutinách a s ním spojenou bolest.
Humer Stop Virus je zdravotnický prostředek určený k prevenci nástupu nachlazení a chřipky zastavením virů. Humer Stop Virus působí proti virům již přítomným v nosní dutině a zároveň proti invazi nových virů.
HYACYST je zdravotnický prostředek tvořený roztokem z vysoce čištěné kyseliny hyaluronové neživočišného původu.
Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Roztok neobsahuje žádný konzervant.
Hyalobarrier Gel Endo je vysoce viskózní gel, který se získává kondenzací kyseliny hyaluronové a je indikován k prevenci nebo snížení tvorby pooperačních srůstů v oblasti břicha a pánve.
Čistící, oplachový, zvlhčující a ošetřující roztok na akutní, chronické a infikované rány a popáleniny 1. a 2.stupně. Odstraňuje nečistoty, strupy, krusty a mikroorganismy z rány. Nezpůsobuje podráždění ani bolest.
Hydrofilní obinadlo elastické sterilní 6 cm x 4 m k fixaci krytí rány a fixačním obvazům. Elastické, lehké a prodyšné, lze je použít na všechny části těla.
Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, s jedním aplikátorem pro opakované použití. Hydratuje, chrání a usnadňuje přirozenou regeneraci.
Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, se sedmi aplikátory pro jednorázové použití. Hydratuje, chrání, obnovuje kyselé vaginální pH a usnadňuje regeneraci.
hydropastilky jsou indikovány pro pacienty se suchou a podrážděnou sliznicí úst a hrdla ke zmírnění příznaků jako je bolest, škrábání/pálení v krku, chrapot, dráždění na kašel, sucho v krku a potíže s polykáním.
Hydrosorb Gel je čirý, viskózní, sterilní gel obsahující modifikovaný škrobový polymer, glycerol, konzervační látky a vodu. Hydrosorb Gel udržuje vlhké prostředí, které napomáhá hojení ran.
HYLO COMOD je sterilní roztok bez konzervačních látek k očnímu použití: Pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti vyvolaných vlivy vnějšího prostředí.
HYLO DUAL je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek k očnímu použití. Zvlhčuje povrch oka při syndromu suchého oka, stabilizuje slzný film a redukuje zánětlivé a alergické projevy, jakými jsou svědění a pálení v oku.
Oční kapky (2 mg hyaluronátu sodného a 20 mg ectoinu v 1 ml). K intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu - utišuje zánětlivé projevy jako jsou svědění a pálení očí. Sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek.
HYLO FRESH se používá ke zklidnění podrážděných očí; sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Obsahuje 0,3 mg hyaluronátu sodného, originál. mateřskou tinkturu z Euphrasia officinalis, kys.boritou, tetraboritan sodný a sterilizovanou vodu.
HYLO CARE je sterilní roztok bez konzervačních látek k očnímu použití. V 1 ml: 1 mg hyaluronátu sodného, dexpanthenol, citrátový pufr, voda. Pro zvlhčení a podporu hojení poškozeného povrchu oka, např. v důsledku suchého oka po operačních zákrocích.
HYLO GEL je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek k očnímu použití. Používá se k intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.
HYLO PARIN zvlhčuje a ošetřuje rohovku a spojivku a ulehčuje očím od podráždění podmíněných okolním prostředím. Tím jsou zmírněny příznaky zarudnutí, pálení a pocit svědění.
l-iYPROMELOZA-P je přípravek s ochranným epitelizačním a zvlhčujícím účinkem. Na povrchu rohovky a spojivky vytváří dočasný ochranný film, čímž zvlhčuje vnější povrch oka a slouží jako náhrada při nedostatečné tvorbě slz.
Přípravek Hyruan ONE je přelomovým přípravkem používaným pro viskosuplementaci. Po jeho podání dochází k úlevě od bolesti spojené s osteoartrózou kolenního kloubu.
Oblíbené zátkové chrániče sluchu MOLDEX. Poskytují maximální ochranu sluchu při pohodlném umístění ve zvukovodu.
iD Comfy Junior jsou dětské navlékací kalhotky. Jsou navržené jako běžné spodní prádlo. Jejich svlékání je usnadněno možným roztržením bočních švů. Určeny pro děti 4-7let a hmotnost 17-27 kg. 14ks v balení.
iD Comfy Junior jsou dětské navlékací kalhotky. Jsou navržené jako běžné spodní prádlo. Jejich svlékání je usnadněno možným roztržením bočních švů. určeny pro hmotnost 24 - 47 kg, savost 1425 ml, rozměr balení 160x120x290, 14ks v balení.
Zdravotní pomůcka pro inkontinentní pacienty se mírným až středním únikem moči. Savost výrobku je cca 650 ml. Pomůcka je hrazena pojišťovnou pro SKP 01, kód VZP 0087370.
Zdravotní pomůcka pro inkontinentní pacienty - muže s mírným únikem moči. Savost výrobku je cca 470 ml. Pomůcka je hrazena pojišťovnou pro SKP 01, kód VZP 0088249. Rozměr balení: 135x90x150.
Diskrétní plenkové kalhotky pro pacienty se zařazením do SKP 3, určeny pro obvod přes boky 100 - 140cm, savost 880ml, rozměr balení 145x195x120cm, 10 kusů v balení.
Diskrétní plenkové kalhotky pro pacienty se zařazením do SKP 3, určeny pro obvod přes boky 100 - 145cm, savost 1150ml, rozměr balení 185x195x120cm, 10 kusů v balení.
Diskrétní plenkové kalhotky pro pacienty se zařazením do SKP 3, určeny pro obvod přes boky 80 - 120cm, savost 880ml, Jsou vyrobeny z měkkých jemných elastických materiálů, zaručují příjemné nošení max, přilnavost k tělu.
Zdravotní pomůcka pro inkontinentní pacienty s lehkým nebo středním únikem moči. Savost výrobku je cca 530 ml.
Zdravotní pomůcka pro inkontinentní pacienty s lehkým nebo středním únikem moči. Savost výrobku je cca 800 ml.
Zdravotní pomůcka pro inkontinentní pacienty se začínajícím únikem moči. Savost výrobku je cca 175 ml.
Zdravotní pomůcka pro inkontinentní pacienty se mírným až středním únikem moči. Savost výrobku je cca 260 ml.
Zdravotní pomůcka pro pacienty se středním únikem moči. Savost výrobku je cca 860 ml. Rozměr vložky: 40 cm x 15 cm.