POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY S GARANCÍ DORUČENÍ DO VÁNOC PŘIJÍMÁME 13.12.2024
Děkujeme za pochopení .
Tým Lékárny Alfa.
Napájecí články energií s dlouhou trvanlivostí, určené do naslouchadel do uší. Jednoduchá manipulace.
Inzulinové jehly na jedno použití. Vhodné pro inzulinová i neinzulinová pera. 100% kompatibilní se všemi pery běžně dostupnými na trhu. Inzulinové jehly BD s tenkou stěnou umožňují jednodušší, rychlejší a pohodlnější aplikaci injekcí.
Bepanthen® Sensiderm krém je zdravotnický prostředek nekortikoidní báze, který přináší úlevu od svědění a zároveň regeneruje kožní bariéru. Pokožce tak pomáhá k uzdravení a snižuje potřebu se škrábat.
Berle francouzská měkčená VERA je určena k odlehčení dolní končetiny nebo zajištění stability při nemožnosti užití standardní bipedální lokomoce.
Berle francouzská FD 93 Handicap je určena k odlehčení dolní končetiny nebo zajištění stability při nemožnosti užití standardní bipedální lokomoce.
Berle podpažní duralová DPB 10 Handicap je určena k odlehčení dolní končetiny nebo zajištění stability při nemožnosti užití standardní bipedální lokomoce.