Elektroterapie k domácímu použití

URGO elektroterapie proti bolesti - okamžité a dlouhodobé působení

Elektroterapie, někdy také nazývaná TENS (transkutánní elektrická nervová stimulace), je technologie, která pomocí elektrického proudu nízké intenzity posiluje nervová vlákna a tím poskytuje úlevu od bolesti.

Je efektivní, pohodlná a ekonomická.

Lze použít u bolesti zad, svalů, kloubů i u nervové* bolesti po celém těle, kromě hlavy. Náplast je znovupoužitelná a balení obsahuje 2 náhradní přilnavé gelové podložky. Jedna podložka vydrží v průměru 30 použití na 30 min. program. Vše je uloženo v praktickém balení s nabíjecím USB kabelem. Dobíjecí baterie vydrží až 6 hodin. Zařízení má předem nastaveno 5 programů a 15 stupňů intenzity. 

Je určena pro uživatele od 16 let, kteří trpí svalovou a kloubní bolestí nebo poúrazovou bolestí šlach. Pro uživatele, kteří hledají alternativní řešení k lékům a léčivům. Pro uživatele, kteří hledají úlevu od bolesti pro více oblastí na těle. Pro uživatele trpící bolestmi zad (např. ústřel) nebo chronickou bolestí kloubů (např. artróza, artritida, dna). **

*U nervové bolesti je třeba poradit se s lékařem o vhodnosti použití.

**Před použitím elektroterapie je nezbytné, aby původ a příčinu bolesti vyšetřil zdravotnický odborník. Lékárník nebo lékař Vám poradí, jakým způsobem máte provádět samoléčbu pomocí TENS.