Jaro - detox

Jaro - detox

Díky detoxikaci se organismus dostane zpět do rovnováhy a přepne se na vitální, nezávadný režim.

Nebojte se a vyzkoušejte detoxikaci organismu. Jaro k tomu přímo volá. Po důkladném pročištění těla a jeho orgánů si budete najednou připadat lehcí a plní energie a života.

Je to metoda využívaná již tisíce let. Přirozená detoxikace probíhá v těle neustále prostřednictvím jater, ledvin a střev. Avšak kvůli nedostatku pohybu venku, sedavému zaměstnání, nespavosti, stresu nebo nestřídmé konzumaci jídla, alkoholu či cigaret je potřeba čas od času svému tělu pomoct a obnovit přirozené detoxikační procesy. Tím se zbavíme zažívacích obtíží, únavy, pocitů těžkosti, průjmu či zácpy.

Vše souvisí především se změnou životosprávy - odlehčení jídelníčku a zařazení každodenní pohybové aktivity. Nemělo by to však pro Vás znamenat nepřiměřenou zátěž a utrpení. Důležité je začít, i když ze začátku budou změny probíhat po malých krůčcích.


Podpořte detoxikaci i vhodnými doplňky stravy. Oblíbené jsou například detoxikační čaje a doplňky stravy z přírodních výtažků ve formě kapek, tablet, prášku nebo nápojů. K nim patří řasy Chlorella nebo Spirulina, extrakt ze zeleného ječmene, aloe vera nebo ostropestřce mariánského (silymarin).

Do svého detoxikačního jídelníčku zařaďte i antioxidanty. Jejich bohatým zdrojem je ovoce a zelenina, kde je obsažen vitamin C, vitamin E, beta-karoten, selen a také flavonoidy, které se nachází např. v lesních plodech, červené paprice, dýni a mrkvi.

 

 

 


Produkty přiřazené k této novince